Best Western Hotel Māra - viesnīca tuvu Starptautiskajai lidostai "Rīga".

Ar mums Tu būsi laikā un atpūties!

Tev ir svarīga tikšanās kādā no Eiropas vai pasaules pilsētām, jāpaspēj pārsēsties nākamajā reisā. Naktī nevari aizmigt, jo no rīta agri jāceļas. Esi uztraucies, ka aizgulēsies vai taksometrs neatbrauks laikā, vai arī būs sastrēgums ceļā uz lidostu. Tev jāpavada garas stundas Rīgas lidostā starp reisiem. Esi ielidojis Rīgā vēlu vakarā un nav spēka doties tālāk.

 

Mums ir risinājums! Gaidīsim Tevi Best Western Hotel Māra:

- Mēs Tevi pamodināsim, uzklāsim brokastu galdu (arī pavisam agrā rīta stundā) un aizvedīsim līdz lidostai!

- Mēs Tevi sagaidīsim lidostā, izguldīsim, piedāvāsim brokastis un Tu varēsi doties ceļā labi atpūties.

BW Hotel Māra atrodas 5 minūšu brauciena attālumā (~2 km) no Starptautiskās lidostas "Rīga" (RIX) un tikai ~7 km no Rīgas senatnīgā centra. Trīszvaigžņu viesnīca Best Western Hotel Māra ir vienīgā Best Western ķēdes viesnīca Rīgā un Latvijā. Piederība Best Western ķēdei, zem kuras zīmes strādā vairāk nekā 4000 viesnīcu pasaulē, garantē servisu, kas krietni pārsniedz oficiālo trīszvaigžņu viesnīcas  līmeni. Mūsu viesnīcu ir iecienījuši gan darījumu cilvēki, gan atpūtnieki.

Mūsu viesnīcā smēķēt nav atļauts. Šis noteikums sniedz garantiju, ka pavadīt nakti varēsiet istabā, kurā nebūs jūtams cigarešu dūmu aromāts.

Viesnīcā ir neliels restorāns, bārs, divas konferenču zāles, sauna, pārrunu istaba un  atpūtas telpa.

Aiz viesnīcas pļava meža ielokā ļauj rīkot brīvdabas pasākumus, un sajust dabas burvību esot pilsētā.

Atrodamies tikai 5 minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas "Rīga", kas ir ļoti ērti atlikto vai agro reisu pasažieriem, kā arī tranzītpasažieriem. Nodrošinām maksas transportu uz un no Starptautiskās lidostas "Rīga".

Viesnīcas tuvumā atrodas dažādi izklaides un sporta centri: